Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL - systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe - kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

Wycieczki turystyczno - krajoznawcze!

Data utworzenia: 24 czerwiec 2014
wycieczki, bobowa, ciezkowice
Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców Wielopola, że przystępujemy do realizacji kolejnego z naszych projektów - pn. ,,Integrację społeczności wiejskiej przez aktywność fizyczną i poznawczą jako skuteczna profilaktyka uzależnień" w ramach, którego zostaną zorganizowane trzy autokarowe wycieczki turystyczno krajoznawcze:

- Wycieczka do Bobowej, Kąśnej Dolnej i do Skamieniałego Miasta k. Ciężkowic,
- Wycieczka w Małe Pieniny (Jaworki),
- Wycieczka na Jabłoniec, do Limanowej, Pasierbca, Szczyrzyca i na Lubogoszcz, która odbędzie się 6 lipca 2014 r.
Do udziału w wycieczkach zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą brać udział w promowaniu zdrowego stylu życia, odkrywając piękno przyrody jednocześnie integrując się z innymi mieszkańcami społeczności wiejskiej.

Profesjonalnie zorganizowane wycieczki autokarowe, będą objęte opieką przewodnika beskidzkiego.

Uczestnicy wezmą udział w prelekcjach o sposobie zachowania się w górach i rezerwatach przyrody w różnych, nawet niebezpiecznych, niespodziewanych sytuacjach, poznają historię zwiedzanych obiektów, legendy o osobach mieszkających w okolicach i anegdoty związane z nowo odkrywanymi na co dzień znanymi miejscami.

Każda wycieczka autokarowa zakończy się integracyjnym, wspólnym posiłkiem spożytym w regionalnym ośrodku gastronomicznym lub przy ognisku składającym się z dań które można skosztować tylko w zwiedzanym regionie.

Podczas biesiad odbędzie się podsumowanie dnia przeprowadzone przez przewodnika przy czynnym współudziale uczestników wycieczki i dyskusje na temat zwiedzanych obiektów, przyrody oraz rozwinięcie zagadnień poznanych miejsc upamiętniających naszą historię, przerywane śpiewami biesiadnymi przy akompaniamencie gitary.

Szczegóły na temat poszczególnych wycieczek sukcesywnie będą się pojawiały na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo informacji mogą udzielić:
Prezes Stowarzyszenia S. Opalski, tel. 608 130 035
Koordynator projektu R. Łakomski, tel. 601 547 566

wycieczka, ciezkowice, bobowa

Projekt finansowany z budżetu Gminy Chełmiec, w ramach powierzenia realizacji zadań publicznych w roku 2014 organizacjom pozarządowym.