Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL - systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe - kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

Śpiewane majowe spotkania

Data utworzenia: 24 maj 2017
W ostatnią sobotę, 20 maja w godzinach wieczornych, członkowie Stowarzyszenia z rodzinami (ponad 40 osób) spotkali się na wspólnej biesiadzie, by pośpiewać, pogadać i pożartować przy nastrojowym oświetleniu i akompaniamencie zespołu muzycznego.

Było wesoło, czasami głośno, ale i apetycznie. Kol. Ania Ziółkowska serwowała własnoręcznie zrobiony gulasz węgierski z wielkiego kociołka oraz tradycyjną już jajecznicę na cebulce i skwareczkach. Nie brakło płynów, słodkości, głosów i zapału do śpiewania. Uczestniczyli zarówno seniorzy jak i młodzież, a przygrywali Staszek Trzeciecki na akordeonie i Józef Ziółkowski na trąbce, ze wspomaganiem akordeonowym Janka Fecki. Sprawdziła się funkcjonalność nowych namiotów, sprzętu do biesiadowania, nastrojowego oświetlenia i ..... WC po faceliftingu.

Wszyscy bawili się świetnie i zadeklarowali chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach. Specjalne podziękowania dla Pana Antoniego Janika za udostępnienie miejsca na spotkanie oraz wkład pracy i finansowy nieocenionych Ziółkowskich - Ani, Andrzeja i Ryśka. Zapraszamy do galerii.