Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL – systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe – kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

"Chochołów – na sportowo i historycznie" - relacja z wycieczki

Data utworzenia: 26 listopad 2023

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielopole w dniu 18.11.2022 r. w ramach zadania publicznego pn.: "Kultura, ochrona dóbr kultury i zachowanie tradycji regionalnych poprzez: upowszechnianie wiedzy o dziejach i kulturze naszego regionu, - pn.: "Chochołów – na sportowo i historycznie".

W wycieczce uczestniczyło 40 osób - mieszkańców Gminy Chełmiec, różnych grup wiekowych. Koordynatorem Projektu był kol. Stefan Opalski, a Kierownikiem wycieczki, i zarazem odpowiedzialnym za jej przygotowanie i zorganizowanie był kol. Ryszard Łakomski

Projekt ten zrealizowany był i współfinansowany w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Chełmiec.

Realizując przedsięwzięcie odwiedziliśmy: Chochołów - jedną z najpiękniejszych polskich wsi, znaną z bogatej historii i z zabytkowej zabudowy czyli charakterystycznych dla regionu Tatr drewnianych chałup, oraz "Chochołowskie Termy".

Głównym celem wycieczki było wskazanie możliwości relaksu, czynnego odpoczynku dla oderwania się od problemów codziennego życia. Jak można, "naładować akumulatory", by w następne dni ze zdwojoną energią przystąpić do pokonywania życiowych trudności.

Zdaniem Organizatorów i na podstawie opinii uczestników wycieczki cele te zostały w 100 % zrealizowane.

Zwieńczeniem aktywnego spędzonego dnia był pyszny obiad, na który uczestników wycieczki z do podhalańskiej karczmy zaprosili jej Organizatorzy Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.